Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne: Stylowy i funkcjonalny dodatek do Twojego domu

rolety zewnętrzneRolety zewnętrzne to popularny system ochrony okien, który powszechnie wykorzystuje się w budownictwie jednorodzinnym oraz lokalach usługowych i handlowo-usługowych. Z jego zalet coraz częściej korzystają także właściciele mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. W zależności od konstrukcji rolety zewnętrzne mogą posiadać wzmocnienia antywłamaniowe lub nie. Należy przy tym pamiętać, że nawet rolety zewnętrzne bez blokad antywłamaniowych oferują pewien stopień dodatkowego zabezpieczenia otworów okiennych i utrudniają ich sforsowanie.

Rolety zewnętrzne są dodatkowym elementem elewacji budynku. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią prezencję wybierając system w kolorystyce harmonizującej z kolorystyką elewacji. Taką możliwość dają nam rolety zewnętrzne na zamówienie, które wykonujemy zgodnie ze spersonalizowanym projektem.

Zalety korzystania z rolet zewnętrznych

Jakie zalety niesie za sobą korzystanie z rolet zewnętrznych?

Rolety zewnętrzne to przede wszystkim:

  • izolacja termiczna,
  • izolacja akustyczna,
  • ochrona prywatności,
  • dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami i aktami wandalizmu.

Rolety zewnętrzne z rdzeniem z pianki poliuretanowej odznaczają się doskonałymi właściwościami termicznymi i akustycznymi. W lecie rolety chronią pomieszczenia przed nadmiarem promieniowania słonecznego, a w efekcie przed nadmiernym nagrzewaniem. Zimą rolety stanowią swoistą barierę, dzięki której ciepło nie ucieka z budynku przez przeszklenia – to szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku dużych okien panoramicznych i tarasowych. Dodatkowo rolety zewnętrzne wygłuszają hałasy – z jednej strony chronią nas przed dźwiękami dobiegającymi z zewnątrz, z drugiej tłumią dźwięki dobiegające z wnętrza domu.

Rolety zewnętrzne na wymiar Warszawa i okolice

rolety zewnętrzneJesteśmy doświadczonym wykonawcą osłon okiennych. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań, które charakteryzują się:

  • zastosowaniem precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów,
  • wykonaniem z dbałością najdrobniejsze detale,
  • wysoką estetyką,
  • profesjonalnym montażem,
  • możliwością zaprojektowania rozwiązania wedle indywidualnych preferencji estetycznych.

Pora na rolety zewnętrzne – Warszawa oraz jej okolice to miasto, na terenie którego realizujemy projekty rolet zewnętrznych na zamówienie. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby osób prywatnych i klientów biznesowych. Zasięgiem usług obejmujemy całe miasto, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic Żoliborz, Bemowo i Wola. Do współpracy zapraszamy inwestorów, którym zależy na najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie.


ROLETY ZEWNĘTRZNE

Produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego aluminium wypełnianego pianką poliuretanową, dzięki czemu dobrze izolują ciepło, co powoduje mniejsze wychłodzenie mieszkania zimą , a latem chroni przed zbyt uporczywym nagrzaniem. Są dodatkowym elementem elewacji budynku. Mogą być stosowane do nowych oraz do istniejących już budynków. Stanowią dobrą izolację ciepła, wyciszają od zgiełku ulicy i zapewniają dodatkową ochronę otworu okiennego, podnosząc standard budynku. Bogata kolorystyka pozwala na dopasowanie rolet do koloru elewacji lub profili okiennych. Na indywidualne zamówienie można również polakierować na dowolne odcienie według palety RAL. Rolety mogą być obsługiwane ręcznie, elektrycznie, lub przy pomocy mechanizmu sprężynowego stosowanego głównie na otwory drzwiowe.


Drodzy klienci,