Żaluzje

ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE

To najstarszy sposób osłony okien. Zaletą jest możliwość ustawienia piórek pod dowolnym kątem, co pozwala nam na rozproszenie światła. Jest to jednocześnie najpopularniejsza forma ochrony wnętrza przed słońcem. Występują żaluzje międzyszybowe lub nawierzchniowe. Mogą być dodatkowo wyposażone w prowadzenie na żyłce, dzięki czemu idealnie pasują do okien uchylnych. Najczęściej spotykana szerokość piórek to 16 i 25 mm, mogą być również 50mm. W ofercie bardzo bogata kolorystyka listków jednobarwnych i drewnopodobnych. Mogą być montowane do okna, ściany i sufitu.


ŻALUZJE ISO

To ekskluzywne żaluzje aluminiowe. Od standardowej żaluzji różni ją inna rynna górna oraz mechanizm koralikowy (zamiast pokrętła). Montowane wyłącznie do okna. Wyposażone w prowadzenie boczne na lince. Szerokość piórek 16mm i 25mm.


ŻALUZJE DREWNIANE 25MM i 50MM

Pasują do każdego rodzaju wnętrza, nadają mu szyk i elegancję. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na dopasowanie żaluzji do każdego wystroju.
Nowość – żaluzje drewniane bambusowe. Prowadzenie boczne, na żyłce pozwala na idealne zintegrowanie z oknem uchylnym. Możliwość montażu do okna, ściany lub sufitu.


ŻALUZJE PANELOWE - TZN. PANELE TKANINOWE

Przypominają verticale, ale składają się z szerokich pasm tkaniny (60cm, 80cm, 100 cm). Poruszają się po kilkutorowej szynie. Mogą być wykonane z tkaniny materiałowej i maty bambusowej, lub szyte z tkanin Klienta.


Drodzy klienci,