Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Rolety rzymskie na wymiar - Żoliborz, Wola, Bemowo, Warszawa

Firanki na wymiar: Kompleksowa realizacja nowoczesnych i klasycznych projektów

Firanka lub zwyczajnie firana to jeden z podstawowych systemów dekoracji okien. Dawniej firanki miały za zadanie przede wszystkim osłaniać okna i chronić je przed spojrzeniami z zewnątrz. Współcześnie nowoczesne firanki na wymiar zdobią wnętrza i podkreślają ich unikalny charakter. Za ich wyborem przemawia:

  • szeroki wybór dostępnych materiałów,
  • możliwość stworzenia dekoracji na dowolny wymiar (okno standardowe, witryna, okno tarasowe),
  • możliwość realizacji projektu o dowolnym stopniu skomplikowania.

Interesują Państwa nietypowe lub niestandardowe firanki – Żoliborz to punkt na mapie miasta, w którym od ponad 25 lat oferujemy firanki na wymiar. Firanki szyjemy zgodnie z najnowszymi trendami w branży dekoracji okien, jak i ponadczasowymi modelami. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi realizacjami. Jako doświadczony producent dekoracji okiennych oferujemy także szycie nietypowych dekoracji tekstylnych dla branży hotelarskiej.

Zasłony na wymiar: Osłony okienne dla wnętrz mieszkalnych i użytkowych

Zasłony to element dekoracyjny o wysokiej funkcjonalności. Wykonane z precyzyjnie dobranej tkaniny zasłony na wymiar osłonią okna przed niepożądanym światłem z zewnątrz (np. światłem latarni ulicznych), jednocześnie zapewniając prywatność wewnątrz.

Oferując szycie zasłon na wymiar realizujemy nawet najbardziej śmiałe wizje i projekty. Nasze zasłony na wymiar stanowią harmonijne połączenie precyzji wykonania, funkcjonalności oraz estetyki. Pomagamy w trafnym doborze tkanin oraz technologii wykonania zasłon. Tworzymy projekty spersonalizowane, które doskonale wpisują się w koncepcję aranżacji każdego wnętrza.

Przyszedł czas na nowe zasłony – Żoliborz to nasza siedziba, ale szycie zasłon a wymiar oferujemy Klientom z całego miasta. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Nasze zasłony na wymiar znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych, restauracjach, hotelach, pensjonatach.

Dekoracje okien Warszawa i okolice: Szycie zasłon i firan na zamówienie

Interesują Państwa firanki? A może zasłony? Żoliborz, Wola, Bemowo to lokacje na terenie których zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy również szycie zasłon i firanki na wymiar dla Klientów z pozostałych dzielnic Warszawy oraz jej okolic. Zapraszamy do kontaktu. Zasłony i firanki na wymiar wykonujemy zgodnie z projektem własnym lub powierzonym. Pracujemy na bazie wieloletniego doświadczenia oraz dostępu do nowoczesnego zaplecza technologicznego, co pozwala nam na realizację praktycznie każdego projektu.

Oryginalne zasłony i firany na wymiar – Warszawa

Potrzebne Ci dekoracyjne zasłony? A może praktyczne firany na wymiar? W Warszawie prowadzimy studio, w którym realizujemy wszystkie pomysły naszych klientów i spełniamy ich marzenia dotyczące estetycznych osłon okiennych. Na pewno będziesz zachwycony efektem, jaki Ci zaprezentujemy. Zaufaj naszemu doświadczeniu, wiedzy i zmysłowi estetycznemu. Zamów u nas zasłony i firany na wymiar w Warszawie. Szukasz inspiracji? Obejrzyj nasze dotychczasowe realizacje.

Zajmujemy się aranżacją i dekorowaniem wnętrz tkaninami

Dekoracje okienne, jak firany i zasłony, rolety rzymskie oraz lambrekiny projektujemy i szyjemy na wymiar, na indywidualne zamówienie Klienta. Współpracujemy także z branżą hotelarską, dla której szyjemy dekoracje nietypowe, dużych rozmiarów i ze specjalnych materiałów. Podejmujemy się szycia dekoracji skomplikowanych i wymagających. A wszystko to w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie poparte solidną wiedzą.