Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Żaluzje - Stylux

Żaluzje okienne Warszawa

Żaluzje okienne to jeden z najstarszych, a zarazem najbardziej skutecznych systemów osłony okien. Dzięki ruchomym lamelom, które możemy ustawić pod dowolnym kątem zarządzamy ilością światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia, jednocześnie osłaniając okno przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. Żaluzje stanowią także skuteczną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń w sezonie letnim i izolację przed chłodem zimą.

Żaluzje aluminiowe poziome to jeden z pierwszych systemów tego typu na rodzimym rynku, za którym pojawiły się kolejne. Obecnie inwestorzy decydujący się na instalację żaluzji okiennych mogą wybierać z szerokiej gamy materiałów, także drewna, materiałów drewnopodobnych i lameli bambusowych. To przekłada się na możliwość tworzenia atrakcyjnych osłon okiennych, które nie tylko doskonale wpisują się w projekt aranżacji danego wnętrza, ale jednocześnie stanowią jego idealne dopełnienie.

Żoliborz: Wspólnie wybierzemy najlepsze żaluzje do Twojego wnętrza

Stylux to specjalista w zakresie osłon okiennych. Od lat wykonujemy i montujemy dla naszych Klientów wysokiej jakości żaluzje w różnych wymiarach. Ich wybór stanowi gwarancję estetyki, trwałości oraz wysokiego komfortu użytkowania. W asortymencie posiadamy:

Żaluzje drewniane i żaluzje drewnopodobne bardzo dobrze wpisują się w tradycyjne aranżacje wnętrz. Dostępne w szerokiej gamie bardzo dobrze wpisują się w tradycyjne aranżacje wnętrz. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej mogą również stanowić ciekawy dodatek do wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu industrialnym. W modnych aranżacjach bardzo dobrze sprawdzają się żaluzje bambusowe. Są wizualnie lekkie, jednocześnie zapewniając osłonę okien porównywalną z efektem, jaki dają żaluzje drewniane czy żaluzje aluminiowe.

Żaluzje okienne Warszawa i okolice

Interesuj Państwa oryginalne żaluzje okienne – Żoliborz, Wola, Bemowo to lokacje, na terenie których zapewniamy kompleksową obsługę – wybrany model żaluzji wraz z montażem. Współpracujemy również z Klientami z pozostałych dzielnic miasta Warszawa, a także z okolicznych miejscowości koło Warszawy. Oferujemy żaluzje okienne o standardowych i nietypowych wymiarach, co przekłada się na możliwość realizacji praktycznie każdego projektu osłony okien. Z naszych usług korzystają osoby prywatne i klienci biznesowi. Tworzymy realizacje na potrzeby obiektów mieszkalnych i użytkowych, także lokali usługowych, biur, hoteli i placówek dydaktycznych.

ŻALUZJE POZIOME ALUMINIOWE

To najstarszy sposób osłony okien. Zaletą jest możliwość ustawienia piórek pod dowolnym kątem, co pozwala nam na rozproszenie światła. Jest to jednocześnie najpopularniejsza forma ochrony wnętrza przed słońcem. Występują żaluzje międzyszybowe lub nawierzchniowe. Mogą być dodatkowo wyposażone w prowadzenie na żyłce, dzięki czemu idealnie pasują do okien uchylnych. Najczęściej spotykana szerokość piórek to 16 i 25 mm, mogą być również 50mm. W ofercie bardzo bogata kolorystyka listków jednobarwnych i drewnopodobnych. Mogą być montowane do okna, ściany i sufitu.

ŻALUZJE ISO

To ekskluzywne żaluzje aluminiowe. Od standardowej żaluzji różni ją inna rynna górna oraz mechanizm koralikowy (zamiast pokrętła). Montowane wyłącznie do okna. Wyposażone w prowadzenie boczne na lince. Szerokość piórek 16mm i 25mm.

ŻALUZJE DREWNIANE 25MM i 50MM

Pasują do każdego rodzaju wnętrza, nadają mu szyk i elegancję. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na dopasowanie żaluzji do każdego wystroju. Nowość – żaluzje drewniane bambusowe. Prowadzenie boczne, na żyłce pozwala na idealne zintegrowanie z oknem uchylnym. Możliwość montażu do okna, ściany lub sufitu.