Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Verticale - Stylux

Verticale: Elegancki i funkcjonalny system osłony wysokich okien

Wysokie okna oraz witryny – przeszklenia w biurach i lokalach usługowych oraz okna tarasowe – wymagają odpowiedniej oprawy. Tam, gdzie zależy nam na możliwości zarządzania ilością światła słonecznego przenikającego do pomieszczenia i zapewnieniu odpowiedniego poziomu prywatności wewnątrz doskonale sprawdzają się verticale.

Verticale to żaluzje pionowe, które w designerski sposób kształtują wystrój danego wnętrza i regulują dopływ światła, jednocześnie ograniczając możliwość zaglądania do pomieszczenia z zewnątrz. Dawniej verticale były wykorzystywane przede wszystkim w przestrzeniach użytkowych, obecnie coraz częściej stosuje się je jako formę osłony okien tarasowych w mieszkaniach i domach.

Dlaczego warto sięgnąć po verticale?

Verticale to alternatywa dla rolet i żaluzji. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim aspekt funkcjonalny. Wśród licznych zalet oferowanego systemu osłony okien na uwagę zasługuje:

  • estetyka i designerski charakter,
  • wysoka precyzja regulacji ilości wpadającego do pomieszczenia światła słonecznego,
  • prosty w obsłudze system regulacji,
  • skuteczna ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem się,
  • łatwość utrzymania żaluzji w czystości.

Ekskluzywne verticale na zamówienie

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy wysokiej jakości verticale na zamówienie. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach i komponentach znanych i cenionych producentów, co przekłada się na wysoką jakość wyrobu gotowego. Nasze verticale doskonale sprawdzają się w przestrzeniach użytkowych i mieszkalnych. Oferujemy szeroki wybór kolorów, które odpowiadają współczesnym trendom designerskim.

Nasze verticale:

  • wykonujemy pod konkretny wymiar, dzięki czemu stanowią funkcjonalną i estetyczną osłonę okna,
  • oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej – do klasycznych bieli i szarości, po pistację, limonkę i wiele innych ciekawych kolorów,
  • dostarczamy wraz z usługą profesjonalnego montażu.

Verticale Warszawa i okolice

Interesują Państwa verticale – Żoliborz to lokacja, w której tworzymy modne i funkcjonalne osłony i dekoracje okien, także verticale. Współpracujemy z najbardziej wymagającymi klientami z całego miasta, w szczególności z dzielnic Bemowo, Wola i Żoliborz. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

VERTICALE

Głównie stosowane w pomieszczeniach biurowych, chociaż niekiedy można też je spotkać w mieszkaniach prywatnych. Zaletą jest możliwość osłonięcia dużych powierzchni, jak również możliwość dozowania światła poprzez dowolne ustawienie każdego paska tkaniny. Szerokość lameli 89mm i 127mm oraz lamele PCV 89mm. Bogata oferta kolorów i rodzajów tkanin.