Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Moskitiery drzwiowe na zamówienie - Warszawa, Żoliborz, Wola, Bemowo

Moskitiera ramkowa: Najprostszy środek ochrony przed niechcianymi gośćmi

Wietrzenie mieszkań, domów i pomieszczeń – szczególnie w sezonie letnim – wiąże się z wizytami niechcianych gości. Much, komary, chrabąszcze majowe, a nierzadko także liście dostają się do pomieszczeń przez otwarte okna powodując zanieczyszczenia i irytację domowników.

Systemem, który pozwala cieszyć się świeżym powietrzem w domu i unikać wizyt nieproszonych gości są moskitiery. Moskitiera ramkowa to najprostszy, a zarazem niezwykle skuteczny system ochrony otworów okiennych. Siatka z drobnymi oczkami skutecznie chroni przed owadami, zanieczyszczeniami roślinnymi, a nierzadko także ptactwem. Zaletą oferowanego rozwiązania jest łatwy i bezinwazyjny montaż oraz niski koszt zakupu.

Moskitiery ramkowe oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów, co pozwala na skuteczne zabezpieczenie otworu okiennego niezależnie od kształtu i rozmiaru. Alternatywą dla systemów osłony okien są moskitiery drzwiowe.

Moskitiery drzwiowe: Praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu

Moskitiera ramkowa to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku okien. W przypadku drzwi tarasowych polecamy system drzwiowy. Moskitiery drzwiowe są wyposażone w mechanizm samozamykający w zawiasach, dzięki czemu można ją łatwo otworzyć i nie trzeba pamiętać o jej domknięciu po wyjściu na taras. Moskitiery tego typu bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku drzwi tarasowych, jak i balkonowych.

Moskitiery drzwiowe wykonujemy na wymiar, co pozwala nam zapewnić maksimum ochrony i pełen komfort użytkowania. Moskitiery na zamówienie są dostępne w podstawowej gamie kolorystycznej, która odpowiada popularnej kolorystyce profili okiennych i drzwiowych. Odpowiedni dobór koloru ramki moskitiery wpływa na estetykę, sprawiając że system montażowy jest bardzo dyskretny i praktycznie niewidoczny.

Moskitiery na wymiar i na zamówienie Warszawa i okolice:

Inwestorów zainteresowanych montażem moskitiery w przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, w tym moskitiery drzwiowe, ramkowe i rolowane. Pracujemy na komponentach znanych i cenionych producentów, co przekłada się na wysoką jakość oraz trwałość produktu gotowego.

Moskitiery Wola, Żoliborz, Bemowo, Bielany.

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości moskitiery – Żoliborz to nasza siedziba. Tutaj projektujemy i wykonujemy moskitiery na wymiar i na zamówienie. Nasze usługi kierujemy do Klientów z terenu całego miasta, w szczególności z dzielnic Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany a także z okolicznych miejscowości Warszawy. Odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania osób prywatnych oraz klientów biznesowych.

Moskitiery ramkowe

To najbardziej popularny rodzaj moskitiery, montowanej na ościeżnicy okna bezinwazyjnie, za pomocą blaszek. Dostępne kolory to biały, brązowy i drewnopodobny.

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane występują w dwóch wariantach: drzwiowym (poziomym) i okiennym (pionowym). Wyposażone są w mechanizm sprężynowy i montowane na stałe, bezpośrednio na ościeżnicy okna. Ich zaletą jest to, że gdy nie są potrzebne, np. zimą, tkanina chowa się w kasecie, co eliminuje konieczność ich demontażu. Moskitiery rolowane są dostępne w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe wyposażone są w mechanizm samozamykający w zawiasach. Moskitiera ramowa otwiera się po delikatnym pchnięciu ramy i sama zamyka, zapewniając skuteczną ochronę przed owadami i innymi niechcianymi gośćmi.