Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Rolety zewnętrzne - Warszawa, Żoliborz, Bemowo, Wola

Rolety zewnętrzne: Stylowy i funkcjonalny dodatek do Twojego domu

Rolety zewnętrzne to popularny system ochrony okien, który powszechnie wykorzystuje się w budownictwie jednorodzinnym oraz lokalach usługowych i handlowo-usługowych. Z jego zalet coraz częściej korzystają także właściciele mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. W zależności od konstrukcji rolety zewnętrzne mogą posiadać wzmocnienia antywłamaniowe lub nie. Należy przy tym pamiętać, że nawet rolety zewnętrzne bez blokad antywłamaniowych oferują pewien stopień dodatkowego zabezpieczenia otworów okiennych i utrudniają ich sforsowanie.

Rolety zewnętrzne są dodatkowym elementem elewacji budynku. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią prezencję wybierając system w kolorystyce harmonizującej z kolorystyką elewacji. Taką możliwość dają nam rolety zewnętrzne na zamówienie, które wykonujemy zgodnie ze spersonalizowanym projektem.

Zalety korzystania z rolet zewnętrznych

Jakie zalety niesie za sobą korzystanie z rolet zewnętrznych?

  • izolacja termiczna,
  • izolacja akustyczna,
  • ochrona prywatności,
  • dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniami i aktami wandalizmu.

Rolety zewnętrzne z rdzeniem z pianki poliuretanowej odznaczają się doskonałymi właściwościami termicznymi i akustycznymi. W lecie rolety chronią pomieszczenia przed nadmiarem promieniowania słonecznego, a w efekcie przed nadmiernym nagrzewaniem. Zimą rolety stanowią swoistą barierę, dzięki której ciepło nie ucieka z budynku przez przeszklenia – to szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku dużych okien panoramicznych i tarasowych. Dodatkowo rolety zewnętrzne wygłuszają hałasy – z jednej strony chronią nas przed dźwiękami dobiegającymi z zewnątrz, z drugiej tłumią dźwięki dobiegające z wnętrza domu.

Rolety zewnętrzne na wymiar Warszawa i okolice

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą osłon okiennych. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań, które charakteryzują się:

  • zastosowaniem precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów,
  • wykonaniem z dbałością najdrobniejsze detale,
  • wysoką estetyką,
  • profesjonalnym montażem,
  • możliwością zaprojektowania rozwiązania wedle indywidualnych preferencji estetycznych.

Pora na rolety zewnętrzne – Warszawa oraz jej okolice to miasto, na terenie którego realizujemy projekty rolet zewnętrznych na zamówienie. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby osób prywatnych i klientów biznesowych. Zasięgiem usług obejmujemy całe miasto, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic Żoliborz, Bemowo i Wola. Do współpracy zapraszamy inwestorów, którym zależy na najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie.