Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Karnisze gięte - Warszawa, Żoliborz, Bemowo, Wola

Karnisze gięte: Pełna swoboda dekoracji dowolnego okna

Tradycyjne karnisze proste bardzo dobrze sprawdzają się w przestrzeniach o standardowych otworach okiennych i prostych ścianach. Tam, gdzie ściany układają się w półkole lub otwór okienny jest zaokrąglony karnisze proste nie prezentują się najlepiej. W większości przypadków odbierają urok tkaninom dekoracyjnym i sprawiają, że osłony okienne wyglądają „tak sobie”.

Doskonałą alternatywą dla karniszy prostych są karnisze gięte. Jak sama nazwa wskazuje karnisze gięte są doginane (modelowane) na dany kształt, który odpowiada krzywiznom ścian i łukom okiennym. Ze względu na praktycznie nieograniczoną swobodę gięcia karnisze gięte bardzo dobrze wpisują się w aranżacje przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Są chętnie wybierane przez restauratorów, właścicieli hoteli i pensjonatów.

Zalety karniszy giętych

  • Karnisz gięty to system, który możemy w pełni dostosować do architektury danego budynku. To szczególnie istotne przede wszystkim w pomieszczeniach z wykuszami, oknami wielkoformatowymi, ryzalitami oraz innymi formami architektonicznymi.
  • Dlaczego warto zamówić karnisz gięty?
    • Karnisze gięte wykonuje się na indywidualne zamówienie, co daje możliwość pełnego dopasowania karnisza pod względem rozmiaru i kształtu.
    • Karnisze gięte można wykonać z szerokiej gamy materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i świetnie się prezentują.
    • Karnisze gięte dają możliwość tworzenia oryginalnych aranżacji okiennych, które dodatkowo podkreślają finezję architektury obiektu i unikalny charakter danego pomieszczenia.
    • Karnisze gięte są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala dopasować karnisz do każdego projektu aranżacji wnętrza.

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości osłon i dekoracji okien Klientom oferujemy karnisze gięte. Karnisze gięte wykonujemy zgodnie z indywidualnym zamówieniem, co pozwala nam na perfekcyjne dopasowanie długości i kształtu karnisza do specyfiki danego pomieszczenia.

Karnisze gięte Warszawa Żoliborz, Wola

Do współpracy zachęcamy Klientów z terenu całego miasta Warszawa, a także jej okolic. Naszą siedzibą jest Żoliborz, ale zamówienia na karnisze gięte realizujemy w dzielnicach Wola, Bemowo oraz innych punktach miasta. Odpowiadamy na potrzeby osób prywatnych, klientów biznesowych i instytucjonalnych. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. W ofercie obok karniszy posiadamy również firanki i zasłony na zamówienie.

Karnisze gięte

Karnisze gięte to idealne rozwiązanie dla okien o nietypowym kształcie. Można je wyginać pod dowolnym kątem lub po łuku. Gniemy rury, szyny i rurko-szyny pod dowolnym kątem, jak również w dowolnych kształtach (wycinek koła, elipsy, trapezu oraz inne).

Montaż szyn sufitowych możliwy jest na wspornikach, jak również bezpośrednio do sufitu lub do ściany.