Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Żaluzje drewniane Warszawa - Dekoracja i osłona okien STYLUX

Drewniane-zaluzje

Żaluzje drewniane

Stylowa aranżacja wnętrz obejmuje także okna. Te można udekorować na wiele sposobów, jednak wyzwaniem jest znalezienie osłon, które z jednej strony będą solidne, a z drugiej designerskiej. Nie bez znaczenia jest też sposób ich obsługi czy wreszcie stopień zacienienia, jaki oferują.

Jeżeli masz wysokie wymagania, a Twoje okna zasługują na szczególną oprawę, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Dostępne w niej żaluzje drewniane są produkowane na wymiar, więc idealnie wpisują się w każdą okienną aranżację. Przekonaj się o tym, podobnie jak wielu naszych klientów z Warszawy. Żaluzje drewniane wykonywaliśmy dla osób mieszkających na Bemowie, Woli czy Żoliborzu, ale też znacznie dalej. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Żaluzje z drewna na wymiar

Żaluzje wykonane z drewna zawsze prezentują się pięknie. Pasują do różnych stylów architektonicznych – boho, skandynawskiego, nowoczesnego, rustykalnego, klasycznego. Nasi klienci mogą wybrać zarówno odcień lameli, jak również ich szerokość, miejsce montażu czy sposób obsługi.

Prowadzenie żaluzji drewnianych, nawet tych cięższych nie jest problemem za sprawą bocznych żyłek. Do obsługi wykorzystuje się sznurek lub pokrętło. Na zamówienie możemy zainstalować system elektrycznej obsługi, czyli wydajny silniczek o optymalnej mocy. Uczyni to żaluzje jeszcze łatwiejszymi w regulacji zarówno wysokości, jak i kąta padania lameli.

Zamów żaluzje okienne

Nasze żaluzje okienne prezentują się wspaniale w każdej przestrzeni. Oprócz tego realnie przyczyniają się do ograniczania ilość słońca wpadającego przez szyby. Świetnie maskują, chroniąc przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów oraz przechodniów. Można ustawiać je w dowolnych pozycjach, dzięki czemu łatwo regulować kąt padania światła.

Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Wśród nich są żaluzje na wymiar, zarówno klasyczne, jak i niestandardowe.