Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Plisy na wymiar - Żoliborz, Bemowo, Wola, Warszawa

Plisy na zamówienie: Funkcjonalne osłony okienne do domu, biura, lokalu usługowego

Plisy okienne to kreatywny system osłon, który łączy w sobie zalety rolet i żaluzji jednocześnie oferując zupełnie nową jakość ochrony przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. Ich podstawową zaletą jest uniwersalny charakter. Dzięki relatywnie prostej konstrukcji plisy okienne mogą być stosowane do osłony okien niezależnie od rozmiaru i kształtu, także przeszkleń nietypowych. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku okien dachowych oraz w innych miejscach, w których zależy nam na tym, żeby tkania dekoracyjna nie wisiała luźno.

Plisy na wymiar czy produkt gotowy? Jak skutecznie i estetycznie osłonić okno?

Plisy na zamówienie oferują szereg korzyści:

  • możliwość zamówienia plisy na wymiar (dotyczy zarówno szerokości, jak i długości tkaniny zacieniającej, co jest szczególnie istotne w przypadku modnych obecnie okien panoramicznych charakteryzujących się niewielką wysokością),
  • możliwość wyboru tkaniny z szerokiego wachlarza tkanin jednokolorowych i wzorzystych,
  • możliwość wyboru kolorystyki mechanizmu (standardowo plisy okienne są oferowane z mechanizmem białym, wybierając plisy na zamówienie możemy dopasować kolor mechanizmu do koloru rany okiennej uzyskując tym samym lepszy efekt estetyczny).

Plisy na wymiar z montażem Warszawa Bemowo, Wola, Żoliborz

Interesują Państwa wysokiej jakości plisy – Żoliborz, Bemowo, Wola – plisy na zamówienie wykonujemy na potrzeby Klientów z całego miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalny pomiar, wykonawstwo oraz montaż plisy na wymiar. Realizujemy projekty osłon okiennych i drzwiowych dedykowane dla przestrzeni mieszkalnych, użytkowych, usługowych i innych. Nasze plisy znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy Państwu na uzyskaniu prywatności w pomieszczeniach, przy jednoczesnym zachowaniu swobody zarządzania ilością światła słonecznego przenikającego do wnętrza.

POŁĄCZENIE ŻALUZJI I ROLETY

Plisa wykonana jest z plisowanej tkaniny. Jej zaletą jest możliwość odsłonięcia i zasłonięcia dowolnego fragmentu okna. Można ją przesuwać z góry na dół i z dołu do góry. Jest to również jedyny produkt, który można traktować do osłonięcia szyb w nietypowych oknach (np. o kształcie trapezu, koła, pół koła, czy trójkąta). Sterowane przy pomocy uchwytu, sznurka z mechanizmem samohamującym lub elektrycznie. Bardzo bogata oferta tkanin gładkich i wzorzystych.