Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Rolety rzymskie na wymiar - Żoliborz, Wola, Bemowo, Warszawa

Wykonamy eleganckie rolety rzymskie do każdego pomieszczenia

Roleta rzymska to system dekoracji i osłony okien łączący w sobie zalety firan, zasłon i rolet tradycyjnych. Jej ogromną zaletą jest niezwykła prezencja, która idzie w parze z łatwością utrzymania systemu w czystości – praktyka pokazuje, ze nawet ekskluzywne rolety rzymskie mogą być prane w pralkach automatycznych (przed upraniem rolety w pralce najlepiej zapytać producenta o właściwości materiału, z którego została wykonana). Ze względu na oferowany efekt wizualny rolety rzymskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów prywatnych i biznesowych. Stosuje się je w obiektach hotelarskich, restauracjach oraz ekskluzywnych lokalach usługowych.

Zalety rolet rzymskich na zamówienie

Decydując się na rolety rzymskie warto wybrać produkt na zamówienie. Rolety wykonane na wymiar prezentują się niebanalnie, a zarazem są komfortowe w użytkowaniu. Jako producent wysokiej jakości osłon i dekoracji okien oferujemy ekskluzywne rolety rzymskie na zamówienie. Rolety wykonujemy z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu stanowią:

  • osłonę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym,
  • ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń,
  • osłonę przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz,
  • dekorację, która doskonale wpisuje się w projekt aranżacji każdego wnętrza.

Rolety rzymskie na zamówienie: Jak pracujemy?

Współpracę z Klientem rozpoczynam od wyboru określonego projektu – warto pamiętać o tym, że rolety rzymskie i austriackie są dostępne w wielu różnych wariantach, dzięki czemu bardzo dobrze wpisują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne przestrzenie. Następnie przeprowadzamy pomiar okien. W zależności od efektu wizualnego, jaki chcemy uzyskać odpowiednio dobieramy długość i szerokość tkaniny oraz ilość fałd w jaką ma się układać po zwinięciu.

Rolety rzymskie na wymiar Warszawa i okolice

Przyszła pora na rolety rzymskie – Warszawa to miasto, na terenie którego wykonamy dowolny projekt. Do kontaktu zachęcamy także klientów z okolicznych miejscowości. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne oraz klientów biznesowych z całego miasta, w szczególności dzielnic Żoliborz, Wola i Bemowo. Oferujemy ekskluzywne rolety rzymskie na wymiar. Obok systemów dedykowanych do tradycyjnych okien prostokątnych na zamówienie możemy wykonać rolety rzymskie dla niestandardowych przeszkleń.

Rolety rzymskie i austriackie

Rolety rzymskie i austriackie to ekskluzywne przystrojenie okna, zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i do stylowych. Mechanizm rolety rzymskiej to specjalna szyna regulowana koralikiem. Rolety montowane są do ściany, sufitu lub do okna. Pozwalają na wygodne przysłonięcie nawet dużych otworów okiennych. Mogą być wykonane z każdej tkaniny firanowej lub zasłonowej. Oferujemy rolety szyte z tkanin powierzonych przez klienta, bądź wybrane z naszych katalogów wzorniczych.