Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Karnisze elektryczne - Warszawa, Żoliborz, Wola, Bemowo

Karnisze elektryczne: Zyskaj wygodę zarządzania ilością światła w pomieszczeniu

Ręczne zasłanianie i odsłanianie okien w przypadku przeszkleń wielkogabarytowych może być bardzo męczące – duże i ciężkie zasłony wymagają użycia siły. Problem może stanowić również konieczność jednoczesnego zasłonięcia/odsłonięcia kilku okien.

Karnisz elektryczny to rozwiązanie umożliwiające sterowanie zasłonami z poziomu pilota lub aplikacji na smartfonie. To niezwykle wygodny, a zarazem funkcjonalny system, który z powodzeniem sprawdza się w przestrzeniach z licznymi przeszkleniami. Z zalet karniszy elektrycznych korzystają przede wszystkim obiekty konferencyjne, hotele i restauracje. Coraz częściej z tego wygodnego systemu zasłaniania i odsłaniania okien korzystamy także w naszych domach i biurach.

Karnisze elektryczne na zamówienie

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy karnisze elektryczne na zamówienie, które wykonujemy zgodnie ze spersonalizowanym projektem. To pozwala nam tworzyć systemy o wysokiej sprawności i estetyce.

Do podstawowych zalet naszych karniszy elektrycznych zaliczyć należy:

  • wyposażenie w napęd elektryczny cenionego producenta (gwarancja niezawodności przez długi czas użytkowania)
  • możliwość wykonania karnisza prostego i giętego w dowolnym kształcie i rozmiarze
  • możliwość wyboru kolorystyki komponentów adekwatnie do projektu aranżacji przestrzeni
  • swoboda zarządzania ilością światła (oferujemy karnisze sterowane pilotem oraz rozwiązania obsługiwane z poziomu aplikacji mobilnej).

Karnisze elektryczne na wymiar Warszawa i okolice

Interesują Państw karnisze elektryczne – Warszawa to miasto, na terenie którego realizujemy indywidualne zmówienia inwestorów na karnisze elektryczne proste i gięte. Zasięgiem usług obejmujemy całe miasto, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic Żoliborz, Wola i Bemowo. Do kontaktu zapraszamy również klientów z okolicznych miejscowości. Dostarczając karnisze elektryczne na wymiar odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie przede wszystkim w obiektach użytkowych – hotelach, restauracjach, obiektach konferencyjnych – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie systemu umożliwiającego jednoczesne odsłonięcie/zasłonięcie dużej liczby wielkogabarytowych przeszkleń.

Na potrzeby Klientów wykonujemy również karnisze elektryczne do zastosowań domowych. Rozwiązania tego typu bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku szklanych ścian oraz wielkopowierzchniowych okien tarasowych. Można z nich korzystać w salonie, sypialni, pokojach gościnnych – nowoczesne napędy elektryczne gwarantują cichą i energooszczędną pracę.