Please Wait For Loading

Kaliny Jędrusik 5, 01-748 Warszawa 509 980 527 [email protected]

Rolety materiałowe - Żoliborz, Bemowo, Wola, Warszawa

Roller Blinds on Panoramic Window at Wooden Wall. Modern Gray Fabric Blind Indoors on Wooden House

Rolety wewnętrzne: Atrakcyjna osłona i funkcjonalna dekoracja okna

Tradycyjne rolety materiałowe to jeden z podstawowych systemów osłony i dekoracji okna. Rolety chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i niepożądanymi spojrzeniami z zewtrą. Wariant w kasecie może być użytkowany razem z firanami, zasłonami, a nawet roletami rzymskimi, podczas gdy rolety dzień noc są często wykorzystywane jako alternatywa dla pozostałych systemów dekoracji okna.

Dlaczego warto wybierać rolety wewnętrzne na wymiar?

Wybór rolet wewnętrznych na wymiar niesie za sobą liczne korzyści, zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Przede wszystkim rolety na zamówienie oferują nam niemalże nieograniczone możliwości wyboru wzorów i kolorów, które najlepiej komponują się w danej przestrzeni.

Rolety w kasecie na wymiar:

  • możemy zamówić w dowolnym wymiarze dopasowanym do każdego typu okna (wąskich okien panoramicznych, okien tarasowych, dachowych, balkonowych),
  • możemy zamówić w dowolnym kolorze (oferta tkanin zacieniających jest bardzo szeroka i zróżnicowana, obok tkanin jednokolorowych dostępne są również dekoracyjne tkaniny ze wzorami),
  • możemy dobrać kolor kasety i prowadnic do koloru ramy okiennej, dzięki czemu cały system jest bardzo dyskretny.

Rolety dzień noc na wymiar:

  • są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, co umożliwia dopasowanie wielkości tkaniny zacieniającej do rozmiaru przeszklenia,
  • są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu roleta może być traktowana jako integralny element aranżacji wnętrza.

Warszawa i okolice: Rolety materiałowe na wymiar – różne rodzaje i wzory do wyboru

Jako doświadczony producent systemów dekoracji i osłony okien oferujemy szeroki wybór rozwiązań na wymiar. Rolety wewnętrzne wykonujemy w kilku systemach, jako:

  • rolety w kasecie,
  • rolety w kasecie z prowadnicami,
  • rolety dzień noc,
  • rolety na wymiar do okien dachowych.

Pracujemy na komponentach znanych i cenionych producentów, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Wykonujemy rolety materiałowe z tkanin gładkich i wzorzystych, jak również rolety dzień noc w różnych kolorach.

Rolety wewnętrzne materiałowe Bemowo, Wola, Żoliborz

Interesują Państwa wysokiej jakości rolety materiałowe – Warszawa to miasto, na terenie którego jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt. Do kontaktu zapraszamy również klientów z okolicznych miejscowości. Współpracujemy z osobami prywatnymi i klientami biznesowymi. Zasięgiem usług obejmujemy całe miasto, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnic Żoliborz, Bemowo i Wola. Nasze rolety materiałowe znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, biurowych, usługowych i wielu innych.

ROLETY W KASETCE Z PROWADNICAMI

Cechą charakterystyczną tej rolety jest to, że materiał po podciągnięciu do góry całkowicie chowa się w kasetce. Prowadnice i kasetka tworzą z oknem jedną całość. Idealnie się komponują i licują z ramą okiennej. Kasetka jest montowana do listwy przyszybowej (nie ingeruje w ramę okienną), a prowadnice są naklejane. Dzięki wyposażeniu w mechanizm samoblokujący materiał zatrzymuje się w dowolnym miejscu. Dostępne kolory kaset i prowadnic (w zależności od koloru ramy okiennej): białe, brązowe, anoda oraz drewnopodobne (orzech, mahoń, złoty dąb, olcha). Kasety dostępne również w dowolnym kolorze z próbnika RAL. W kasetach mogą znaleźć się tkaniny całkowicie przepuszczające światło, przepuszczające trochę światła, całkiem zaciemniające oraz tkaniny dzień-noc.