MOSKITIERY

Moskitiera ramkowa: Najprostszy środek ochrony przed niechcianymi gośćmi

moskitieraWietrzenie mieszkań, domów i pomieszczeń – szczególnie w sezonie letnim – wiąże się z wizytami niechcianych gości. Much, komary, chrabąszcze majowe, a nierzadko także liście dostają się do pomieszczeń przez otwarte okna powodując zanieczyszczenia i irytację domowników. Systemem, który powala cieszyć się świeżym powietrzem w domu i unikać wizyt nieproszonych gości są moskitiery.

Moskitiera ramkowa to najprostszy, a zarazem niezwykle skuteczny system ochrony otworów okiennych. Siatka z drobnymi oczkami skutecznie chroni przed owadami, zanieczyszczeniami roślinnymi, a nierzadko także ptactwem. Zaletą oferowanego rozwiązania jest łatwy i bezinwazyjny montaż oraz niski koszt zakupu.

Moskitiery ramkowe oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów, co pozwala na skuteczne zabezpieczenie otworu okiennego niezależnie od kształtu i rozmiaru. Alternatywą dla systemów osłony okien są moskitiery drzwiowe.

Moskitiery drzwiowe: Praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu

Moskitiera ramkowa to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku okien. W przypadku drzwi tarasowych polecamy system drzwiowy. Moskitiery drzwiowe są wyposażone w mechanizm samozamykający w zawiasach, dzięki czemu można ją łatwo otworzyć i nie trzeba pamiętać o jej domknięciu po wyjściu na taras. Moskitiery tego typu bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku drzwi tarasowych, jak i balkonowych.

Moskitiery drzwiowe wykonujemy na wymiar, co pozwala nam zapewnić maksimum ochrony i pełen komfort użytkowania. Moskitiery na zamówienie są dostępne w podstawowej gamie kolorystycznej, która odpowiada popularnej kolorystyce profili okiennych i drzwiowych. Odpowiedni dobór koloru ramki moskitiery wpływa na estetykę, sprawiając że system montażowy jest bardzo dyskretny i praktycznie niewidoczny.

moskitiera

Moskitiery na wymiar i na zamówienie Warszawa i okolice:

Inwestorów zainteresowanych montażem moskitiery w przestrzeni mieszkalnej lub użytkowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, w tym moskitiery drzwiowe, ramkowe i rolowane. Pracujemy na komponentach znanych i cenionych producentów, co przekłada się na wysoką jakość oraz trwałość produktu gotowego.

Moskitiery Wola, Żoliborz, Bemowo, Bielany.

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości moskitiery – Żoliborz to nasza siedziba. Tutaj projektujemy i wykonujemy moskitiery na wymiar i na zamówienie. Nasze usługi kierujemy do Klientów z terenu całego miasta, w szczególności z dzielnic Żoliborz, Wola, Bemowo, Bielany a także z okolicznych miejscowości Warszawy. Odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania osób prywatnych oraz klientów biznesowych.


MOSKITIERY RAMKOWE

To najbardziej popularny rodzaj moskitiery, montowanej na ościeżnicy okna bezinwazyjnie, za pomocą blaszek. Kolor biały, brązowy, drewnopodobny.


MOSKITIERY ROLOWANE

Drzwiowa (pozioma), okienna (pionowa). Wyposażone są w mechanizm sprężynowy. Montowane na stałe, bezpośrednio na ościeżnicy okna. Zaletą jej jest to, że gdy jej nie potrzebujemy, np. zimą, tkanina chowa się w kasecie i nie musimy jej zdejmować. Moskitiery rolowane dostępne są w kolorze białym, brązowym i drewnopodobnym.


MOSKITIERY DRZWIOWE

Z mechanizmem samozamykającym w zawiasach. Moskitiera ramowa otwiera się po delikatnym pchnięciu ramy i sama zamyka.


Drodzy klienci,